Księgowa

Jobs

Warszawa

2016-09-06

Opis stanowiska:

  • weryfikacja księgowania krajowych faktur zakupów magazynowych, dotyczących WNT
  • sporządzanie rejestru VAT
  • przygotowanie zakupowych faktur kosztowych do sporządzenia rejestru VAT
  • wprowadzanie FV do wewnętrznego systemu informatycznego firmy
  • prowadzenie sprawozdań statystycznych i NBP

Wymagamy:

  • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na podobny stanowisku w dużej firmie
  • certyfikat Ministerstwa Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych
  • mile widziane inne certyfikaty, kury zawodowe
  • j. angielski na poziomie dobrym w mowie i piśmie
  • znajomość polskich przepisów rachunkowych i podatkowych dla spółek handlowych
  • znajomość systemów ERP i SAP
  • dobra znajomość MsOffice

Oferujemy:

  • umowę o pracę na zastępstwo (do lutego 2018 r.)
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie roczne
  • darmowe obiady
  • możliwość szkoleń i rozwoju osobistego
  • pracę w firmie o wieloletnich wartościach i ugruntowanej pozycji na rynku