DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY – CHEMIA BUDOWLANA – RADOM

Modulo Polska Sp. z o.o.

Radom

2016-09-06

Modulo Group jest międzynarodową firmą konsultingową, o szerokim spektrum specjalizacji, koncentrującą się m. in. na szkoleniach dla kadry menedżerskiej, projektach z zakresu executive search i zarządzania przedsiębiorstwami. W Polsce jesteśmy obecni poprzez oddział w Krakowie. Projekty rekrutacji realizujemy na terenie całej Polski. Osoby zainteresowane nowymi możliwościami rozwoju zawodowego zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Modulo Polska i zakładki Rekrutacje w realizacji. Zapraszamy do udziału w projekcie.

 

W imieniu Naszego Klienta, międzynarodowego producenta z branży chemii budowlanej, poszukujemy obecnie osoby na stanowiska Doradcy techniczno-handlowego.

 

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY – CHEMIA BUDOWLANA – RADOM

 

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za rozwijanie sprzedaży oraz promowanie produktów firmy pod kątem technicznym i handlowym na terenie Radomia. Kandydat w pierwszej fazie będzie miał za zadanie rozwój a następnie utrzymywanie relacji z klientami, odbywając okresowe wizyty u osób decydujących, wspierając ich w wyborze najbardziej odpowiedniego rozwiązania dla indywidualnych potrzeb.

 

Wymagania:

  • Mile widziane wyższe wykształcenie
  • Pochodzenie z branży budowlanej: produkty dla przemysłu budowlanego, ceramika, kleje itp.
  • Minimum  3-letnie doświadczenie na stanowisku techniczno-handlowym
  • Dyspozycyjność do częstych wyjazdów

 

Lokalizacja: Radom

Nasz Klient oferuje możliwość pracy w młodym i dynamicznym zespole, możliwość rozwoju zawodowego. Firma zapewnia narzędzia do pracy oraz umowę o pracę.

 

Aby przystąpić do projektu wyślij na poniższy adres aktualne CV.

Modulo Group

www.modulogroup.pl

APLIKUJ

+48 508 558 404

 

 

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.).”