Praca na MAGAZYNIE - Modlniczka

Jobs Plus

Modlniczka

2016-09-06

Nazywamy się JOBS PLUS i świadczymy kompleksowe usługi w zakresie doradztwa personalnego, pracy czasowej i stałej. Aktualnie dla naszego Klienta, firmy z branży logistycznej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

MAGAZYNIER/ OPERATOR WÓZKA

Miejsce pracy: Modlniczka

Zakres obowiązków:

  • rozładunek i załadunek aut dostawczych przy użyciu wózka widłowego
  • obsługa strefy wysokiego składowania
  • przyjmowanie oraz kontrola dostaw
  • obsługa systemu komputerowego i sporządzanie dokumentacji magazynowej

Oczekiwania:

  • uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi oraz do wymiany butli gazowych w wózkach spalinowych
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • sumienność i dokładność

Oferujemy:

  • pracę na pełen etat
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę tymczasową
  • przejrzysty system wynagradzania
  • niezbędne szkolenia

Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV: APLIKUJ

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez: Jobs Plus Krzysztof Rajtar (ul. Piastowska 44, 30-070 Kraków) oraz przekazywanie tych danych stronom trzecim w celach realizacji procesu  rekrutacyjnego.”

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75293 ofert pracy. Sprawdź!