HR Business Recruiter

Coders Center Sp. z o.o.

Gliwice

2016-09-27

Coders Center sp. z o.o. zostało założone przez ekspertów i praktyków IT w 2014 roku z siedzibą we Wrocławiu oraz biurami dostaw w Białymstoku, Poznaniu i Gliwicach. Jesteśmy młodą i prężnie rozwijającą się firmą, świadczącą swoje usługi w Polsce, Czechach, Słowacji, Niemczech, Austrii, Luxemburgu, Belgii i Anglii. Coders Center sp. z o.o. dostarcza rozwiązania Enterprise Content Management Systems oraz e-Commerce. Klientami Coders Center sp. z o. o. są duże międzynarodowe agencje interaktywne i marketingowe.

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie działań rekrutacyjnych na stanowiska IT
  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów – Direct Search
  • Bezpośrednia współpraca z partnerami i klientami zagranicznymi
  • Bieżąca aktualizacja bazy danych
  • Redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń o pracę
  • Selekcja CV i przeprowadzanie wstępnych wywiadów telefonicznych
  • Pomoc w organizacji biura

 Oferujemy:

  • Współpraca na umowę o pracę lub kontrakt
  • Ubezpieczenie medyczne w Lux MED
  • Grupowe ubezpieczenie na życie w Axa
  • Karta Multisport
  • Dopłata do żłobka/przedszkola

 Wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Zainteresowanie obszarem HR/rekrutacją
  • Umiejętność pracy wielozadaniowej oraz pracy pod presją czasu
  • Dobra organizacja pracy
  • Samodzielność i kreatywność w poszukiwaniu odpowiednich kandydatów
  • Proaktywność, inicjatywa, pomysłowość

Mile widziane:

  • Znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość angielskiego

Zainteresowanych proszę o nadsyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: APLIKUJ lub APLIKUJ