Brukarz kamieniarz specjalista zakładania ogrodów

PolFach

Bielefeld

2016-09-05

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie pracodawcy z okolic Bielefeld, Westfalia Niemcy: Brukarza / Pracownika fizycznego do prac kamieniarskich. Wymagane jest doświadczenie i znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.

Opis / Obowiązki:

  • Miasto: okolice Bielefeld, Westfalia Niemcy
  • Praca jest aktualna natychmiast i w późniejszym terminie
  • Praca bezpośrednio u pracodawcy, na stale
  • Pracodawca jest firma: Architektura krajobrazu, zakładanie ogrodów i terenów zielonych, prace brukarsko - kamieniarskie
  • Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy:
  • Układanie kostki brukowej i kamienia naturalnego (wjazdy, parkingi, drogi dojazdowe, chodniki, ścieżki, schody itp.)
  • Prace przy budowie ogrodu (niwelacja terenu, szpachlowanie, murowanie, betonowanie)

Wymagania:

  • Młody wiek
  • Wymagane doświadczenie na stanowisku brukarza w firmie brukarskiej lub zabudowy terenów zielonych
  • Doświadczenie przy drobynch pracach murarskich i betoniarskich
  • Konieczna dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Prawo Jazdy kat. B
  • Mile widziana umiejetność obsługi minikoparki
  • Umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

  • Praca: 40 - 50 godzin / tydzień (na życzenie jeszcze więcej godzin)
  • Umowa: niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne
  • Stawka godzinna brutto od 12 do 15 euro (w zależności od kwalifikacji)
  • Miesięcznie wynagrodzenie netto od 1500 - 2000 euro (w zależności od liczby przepracowanych godzin i kwalifikacji)
  • Zakwaterowanie będzie zapewnione i kosztuje 150 euro miesięcznie.

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV w jezyku niemieckim na adres e-mail: APLIKUJ lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.

Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75901 ofert pracy. Sprawdź!