Rekruter do projektów unijnych

Profesja

Kraków

2016-09-05

PROFESJA jest firmą doradczo-szkoleniową o charakterze ogólnopolskim, z siedziba główną w Poznaniu. Od 2010 r. z powodzeniem zajmujemy się realizacją projektów współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

W związku z realizacją na terenie województwa małopolskiego nowych projektów

POSZUKUJEMY OSÓB DO WSPÓŁPRACY
PRZY REKRUTACJACH uczestników projektów unijnych

Zadaniem mobilnego Rekrutera będzie poszukiwanie osób zainteresowanych udziałem w szkoleniach i stażach finansowanych ze środków unijnych.

Jesteś otwartą i dynamiczną osobą? Masz szerokie grono znajomych i z łatwością nawiązujesz kontakt z ludźmi? DOŁĄCZ DO NAS! Z nami zdobędziesz cenne doświadczenie zawodowe w dziale rekrutacji i przy organizacji projektów unijnych.

Oferujemy:
- elastyczne godziny pracy, pracujesz tyle ile chcesz,
- prowizję od każdej zrekrutowanej osoby,
- wsparcie merytoryczne,
- możliwość rozwoju i dołączenia na stałe do zespołu Profesji.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysłanie CV za pośrednictwem niniejszego serwisu lub kontakt telefoniczny. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135)."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 69307 ofert pracy. Sprawdź!