Lakiernik Meblowy

JOBS

Brwinów

2016-09-05

Firma GlobalKruś Sp.j. istnieje od 1995 roku. Biuro oraz zakład produkcyjny zlokalizowane są w Brwinowie na terenie Centrum Logistycznego MLP II . Głównym przedmiotem działalności firmy jest produkcja indywidualnych mebli sklepowych. Nasza stała oferta obejmuje lady i gabloty ekspozycyjne, regały na artykuły spożywcze i alkoholowe.  Na życzenie klienta wykonamy każdy nietypowy mebel.

Do produkcji naszych mebli wykorzystujemy akcesoria i materiały sprawdzonych producentów, które odpowiadają naszym standardom jakościowym.

Przy pomocy najnowocześniejszych programów graficznych zaaranżujemy i przygotujemy wizualizację wnętrza dowolnej powierzchni według wskazówek i oczekiwań Klienta.

Numer referencyjny: jobs.pl
Miejsce pracy: Brwinów (mazowieckie)

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie elementów do lakierowania zgodnie z dokumentacją techniczną i kartą produktu,
  • Lakierowanie elementów wykonanych z płyt MDF, Forniru lub Drewna w wykończeniach powierzchni – mat,      półmat, połysk – zakryto lub odkryto porowych),
  • Lakierowanie elementów meblowych metoda natryskową,
  • Dobór  koloru bejc  oraz bejcowanie i patynowanie,
  • Polerowanie elementów  ( polerki ręczne ),
  • Ewidencja i rozliczanie  wykonanych prac.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Lakiernika
  • Znajomość branży oraz produktów i materiałów lakierniczych,
  • Wykształcenie zawodowe lub techniczne/kierunkowe  będzie dodatkowym atutem,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Dokładność,
  • Dbałość o jakość i terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Praca w dynamicznie rozwijającej sie  firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Nowoczesny park maszynowy,
  • Praca w młodym, dynamicznym zespole,
  • Stabilne zatrudnienie-umowa o prace,
  • Szkolenia.

CV oraz inne dokumenty, w tym świadectwa pracy potwierdzające wymagane umiejętności oraz doświadczenie na w/w stanowisku prosimy przesyłać za pomocą Aplikuj teraz

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76569 ofert pracy. Sprawdź!