Konstruktor mebli-technolog

JOBS

Brwinów

2016-09-05

Firma GlobalKruś Sp.j. istnieje od 1995 roku. Biuro oraz zakład produkcyjny zlokalizowane są w Brwinowie na terenie Centrum Logistycznego MLP II . Głównym przedmiotem działalności firmy jest produkcja indywidualnych mebli sklepowych. Nasza stała oferta obejmuje lady i gabloty ekspozycyjne, regały na artykuły spożywcze i alkoholowe.  Na życzenie klienta wykonamy każdy nietypowy mebel.

Do produkcji naszych mebli wykorzystujemy akcesoria i materiały sprawdzonych producentów, które odpowiadają naszym standardom jakościowym.

Przy pomocy najnowocześniejszych programów graficznych zaaranżujemy i przygotujemy wizualizację wnętrza dowolnej powierzchni według wskazówek i oczekiwań Klienta.

Numer referencyjny: jobs.pl
Miejsce pracy: Brwinów (mazowieckie)

Opis stanowiska:

  • Projektowanie konstrukcji  i elementów metalowych do mebli,
  • Opracowywanie nowych mebli i elementów oraz  udoskonalanie już istniejących,
  • Przygotowywanie rysunków produkcyjnych oraz  dokumentacji technicznej, (wykonawczej),
  • Nadzór konstruktorski nad zamawianym lub produkowanym wyrobem.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne: technologia drewna, inżynieria produkcji
  • Biegła znajomość i obsługa oprogramowania CAD 2D/3D,
  • Wiedza w zakresie materiałoznawstwa, wytrzymałości materiałów, obróbki plastycznej),
  • Doświadczenie w projektowaniu mebli sklepowych:
  • Doświadczenie tworzeniu konstrukcji  mebli wykonanych z metalu ( stal aluminium ): ramy, stelaże, regały  sklepowe
  • Znajomość j.angielskiego w mowie i piśmie,
  • Umiejętność przygotowania dokumentacji technicznej/wykonawczej,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Dokładność,
  • Dbałość o jakość i terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Praca w dynamicznie rozwijającej sie  firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Nowoczesny park maszynowy,
  • Praca w młodym, dynamicznym zespole,
  • Stabilne zatrudnienie-umowa o prace,
  • Szkolenia.
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 77194 ofert pracy. Sprawdź!