Koordynator Biura

Logicit Mateusz Brzozowski

Warszawa

2016-09-05

Firma LogicIT Research&Develompment zajmująca się tworzeniem i rozwojem innowacyjnych rozwiązań poszukuje komunikatywnej i zorganizowanej osoby na stanowisko koordynatora biura.

Zadania:

  • Monitorowanie bieżącej korespondencji
  • Koordynacja pracy firmy, zarządzanie dokumentacją
  • Korespondowanie z biurem księgowym
  • Przygotowywanie umów cywilnoprawnych
  • Zarządzanie wydatkami
  • Przygotowywanie ogłoszeń o pracę

Wymagania:

  • Znajomość sprzętu biurowego
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • Rzetelność i precyzyjność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Znajomość angielskiego na poziomie umożliwiającym pisanie maili
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie atutem

Oferujemy:

  • Stałą pracę na pełen etat
  • Stabilność zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju
  • Praca w młodym, 10-osobowym zespole

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie CV wraz z  klauzulą o danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

na adres: APLIKUJ

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 74449 ofert pracy. Sprawdź!