Specjalista w Dziale Księgowości

MUZEUM II WOJNY ŚWIATOWEJ W GDAŃSKU

Gdańsk

2016-09-05

Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku poszukuje pracownika w związku z procesem tworzenia Działu Księgowości na stanowisko:

Specjalista w Dziale Księgowości (umowa o pracę)

Miejsce pracy: Gdańsk
Region: pomorskie

Zakres obowiązków:

  • Obliczanie i rozliczanie zobowiązań podatkowych (m. in. VAT, CIT, podatek u źródła)
  • Sprawdzanie rejestrów VAT zakupu i sprzedaży, uzgadnianie kont VAT, (w tym przygotowanie i kontrola miesięcznych deklaracji VAT)
  • Weryfikacja i rejestrowanie faktur, wyciągów bankowych, rozliczeń z pracownikami (m. in. rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych)
  • Przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne Muzeum
  • Obsługa elektronicznego systemu bankowego BGK
  • Prowadzenie księgi inwentarzowej, w szczególności prawidłowe ewidencjonowanie środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych
  • Przygotowywanie do archiwizacji dowodów księgowych
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse, podatki, ekonomia)
  • Znajomość przepisów z zakresu rachunkowości i prawa podatkowego, VAT
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność posługiwania się oprogramowaniem pakietu MS Office
  • Dokładność i systematyczność, samodzielność w działaniu, zdolności organizacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Wysoka kultura osobista
  • Znajomość programu CDN Optima będzie dodatkowym atutem

Wymagania:

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się państwowej instytucji kultury
  • Dużą samodzielność w działaniu oraz możliwość samorealizacji
  • Wyjątkową atmosferę pracy w zgranym, profesjonalnym i doświadczonym zespole
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

 Prosimy o przesłanie listu motywacyjnego i cv na podany adres e-mail: APLIKUJ  w  terminie do 11 września 2016 r.

W Curriculum Vitae prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Zgodnie art. 23 ust. 1 pkt 1ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.), wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji przez Muzeum II Wojny Światowej z siedzibą w Gdańsku przy ulicy Długiej 81/83."

Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku, jako administrator danych osobowych, informuje, iż Pani/Pana dane osobowe zawarte w CV i liście motywacyjnym będą przetwarzane w celach związanych z przeprowadzeniem rekrutacji, a w przypadku wyrażenia zgody, przechowywane w bazie danych przez okres roku od zakończenia procesu rekrutacji. Przysługuje Pani /Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podstawą podania danych są przepisy ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy.

Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75637 ofert pracy. Sprawdź!