pracownik administracyjno - biurowy

BERTHOLD SICHERT Sp. z o.o.

Bydgoszcz

2016-09-05

Firma BERTHOLD SICHERT SP. Z O.O. spólka z udziałem kapitału zagranicznego, zajmuje sie produkcją wielofunkcyjnych szaf zewnętrznych oraz cokołów wykonanych z poliweglanu. Nasz asortyment stanowia wyroby dla sektora kolejowego i telekomunikacyjnego.W związku z rozwojem frmy poszukujemy pracownika administracyjno- biurowego.

Zadania:

  • kontakty telefoniczne oraz e-mailowe z klientami,
  • obsługa klienta,
  • doradztwo, wspierane klientów oraz rozwiązywanie bieżących problemów,
  • przygotowanie dokumentów związanych z zakupem i sprzedażą
  • ścisła współpraca z pracownikami działów logistyki, produkcjii kontrloi jakości

Wymagania:

  • mile widziana znajomość jęz. niemieckiego w mowie i piśmie
  • bardzo dobra organizacja  pracy
  • komunikatywność i zdolności samodzielnego działania
  • mile widzian znajomość z zakresu logistyki i gospodarki magazynowej

Oferujemy:

  • zatrudnienie na postawie umowy o pracę
  • atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zaespole
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku niemieckim

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75637 ofert pracy. Sprawdź!