Pracownik do obsługi gastronomicznej - Food Track

GD Profesja SC

Kraków

2016-09-05

Naszym Klientem jest firma, zajmująca się produkcją spożywczą. Głównymi wyrobami firmy są wysokiej jakości produkty wegetariańskie przygotowywane z warzyw, ziół i przypraw.
Obecnie poszukujemy zespołu 3 osób do obsługi Food Track’a w Krakowie.

Zakres Obowiązków

  • promocja produktów z menu food tracka,
  • przygotowanie i sprzedaż wegetariańskich produktów,
  • obsługa klientów, prowadzenie degustacji,
  • udział w międzynarodowych targach żywności,

Wymagania

  • doświadczenie w obsłudze cateringowej/gastronomicznej,
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego,
  • samodzielność, doskonała organizacja pracy własnej,
  • wysoka kultura osobista,
  • nienaganna aparycja, komunikatywność,
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie,
  • możliwość rozwoju w firmie nastawionej na wprowadzanie nowych trendów w produkcji żywności,
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76190 ofert pracy. Sprawdź!