Młodszy specjalista w zespole raportowania

Luma Services Sp. z o.o.

Kutno

2016-09-15

LUMA Group jest grupą spółek obejmującą swoim działaniem różne segmenty rynku takie jak: produkcja żelazostopów, odlewnictwo, obrót energią, nowoczesne technologie, nieruchomości, ubezpieczenia oraz branża hotelarska.

Odlewnia Kutno Sp. z o.o., należąca do grupy LUMA Investment S.A., jest rozwijającym się producentem odlewów z żeliwa szarego i sferoidalnego. Oferuje swoje wyroby dla odbiorców z różnych gałęzi przemysłu w Polsce oraz w wielu krajach w Europie.

W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

nr ref: MSR/45/OK

miejsce pracy: Kutno

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie cyklicznych raportów i analiz na potrzeby Spółki
  • Zbieranie danych dotyczących produkcji dla potrzeb tworzenia podsumowań
  • Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi
  • Proponowanie usprawnień w zakresie wykorzystywanych narzędzi
  • Prowadzenie rejestrów oraz ewidencji wraz z wyciąganiem wniosków na ich podstawie

Wymagania:

  • student ostatnich lat studiów lub absolwent
  • dobra znajomość programu MS Excel
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy z danymi
  • skrupulatność i rzetelność przy wykonywaniu zadań
  • komunikatywność i umiejętność współpracy z innymi działami w Spółce
  • dostępność min. 4 dni robocze w tygodniu

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość rozwoju
  • pozytywną atmosferę w pracy

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnieie formularza aplikacyjnego na stronie:

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76138 ofert pracy. Sprawdź!