Sprzedawca

Japanese Food Polska Sp.z o.o

Warszawa

2016-10-25

Japanese Food Polska Sp. z o. o. to dynamicznie rozwijająca się sieć punktów gastronomicznych, które oferują unikalne na rynku produkty
Hand & Roll Tsuru -Sushi

W związku z dynamicznym rozwojem naszej Spółki poszukujemy kandydatów na stanowisko:
SPRZEDAWCY w punktach  sprzedaży w Galeriach Handlowych na terenie Warszawy i Piaseczna.

Zakres obowiązków:
- profesjonalna obsługa Klientów
- sprzedaż produktów firmy
- obsługa kasy fiskalnej (zapewniamy szkolenia)
- dbanie o czystość w miejscu pracy

Wymagania:
- książeczka sanitarno-epidemiologiczna (mile widziana)
- dyspozycyjność
- odpowiedzialność i zaangażowanie
- komunikatywność
- mile widziane doświadczenie w branży gastronomicznej
- mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta

Oferujemy:
- zatrudnienie w firmie dla której pracownicy są największą wartością
- stawkę 10,15
- motywacyjny system premiowy
- pakiet szkoleń
- pracę w przyjaznym zespole

Prosimy o przesłanie CV na adres APLIKUJ  w tytule wiadomości wpisując Sprzedawca.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99199 ofert pracy. Sprawdź!