Pracownik produkcji

Drabest Sp. z o.o.

Mników

2016-12-01

Miejsce Pracy: Mników (okolice Krakowa)

Nr ref.  PP/1/XII/2016

Obowiązki:

  • obsługa wybranego odcinka linii produkcyjnej (w tym wiercenie, nitowanie, cięcie)
  • wykonywanie innych prac pomocniczych na produkcji;
  • dbałość o jakość produktu finalnego;
  • dbanie o ład i porządek w miejscu pracy;
  • wykonywanie prac magazynowych

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji / magazynie;
  • dyspozycyjność
  • samodzielność i odpowiedzialność

Oferta:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Wysokie wynagrodzenie w systemie premiowania,
  • Umowa o pracę po okresie próbnym.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres email: APLIKUJ.

DZIĘKUJEMY ZA NADESŁANE APLIKACJE, INFORMUJEMY, ŻE ODPOWIEMY NA WYBRANE OFERTY.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. Nr 133, poz. 883).”

DRABEST Spółka z o. o.                                www.drabest.pl

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98969 ofert pracy. Sprawdź!