SPEDYTOR/ ASYSTENT SPEDYTORA

ERONTRANS SP. Z O.O

Piotrków Trybunalski

2016-09-05

Erontrans

Jesteśmy jednym z największych polskich operatorów logistycznych, z ponad 25-letnim doświadczeniem na rynku krajowym i międzynarodowym, w branży TSL. W związku z naszym stałym rozwojem, poszukujemy do pracy w naszym oddziale na Śląsku (Jaworzno) kandydatów na stanowisko:SPED/AS/08/2016

Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa oraz pozyskiwanie klientów
  • współpraca z kierowcami oraz rozliczanie kart drogowych
  • współpraca z  przewoźnikami wraz z rozliczeniami
  • pozyskiwanie przewoźników
  • wprowadzanie zleceń

WYMAGANIA:

  • dobra organizacja pracy
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • dyspozycyjność

DODATKOWE UMIEJĘTNOŚCI:

  • mile widziane doświadczenie w spedycji
  • dodatkowym atutem będzie znajomość drugiego języka obcego
  • znajomość czasu pracy kierowcy oraz konwencji CMR

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesyłanie CV (opatrzonego klauzulą zgody na przetwarzanie danych osobowych) klikając w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami. W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.)."

Oferta jest nieaktualna