Specjalista ds. rekrutacji i HR

Międzynarodowy Operator Finansowy Sp. z o. o. Oddział w Polsce

Katowice

2016-09-05

Międzynarodowy Operator Rozliczeń Międzybankowych Oddział w Polsce Sp. z o.o. zajmuje się świadczeniem usług rekrutacyjnych i wsparciem działań HR w grupie do której należy oraz dla klientów zewnętrznych, głównie z branży finansowej. W związku z szybkim rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice
Nr referencyjny: HR/09

Obowiązki:

  • Realizacja projektów rekrutacyjnych wewnątrz grupy jak i dla klientów zewnętrznych
  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów
  • Prowadzenie rozmów rekrutacyjnych
  • Wsparcie spółek należących do grupy w zakresie miękkiego HR

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych - min. rok
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu działań z obszaru miękkiego HR
  • Umiejętność planowania zadań i ustalania priorytetów
  • Samodzielność
  • Prawo jazdy kat. B (mile widziane)

Oferujemy:

  • Pracę w szybko rozwijającej się firmie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pakiet socjalny (karta Mustisport, ubezpieczenie na życie)
  • Dobrą atmosferę w miejscu pracy

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."