Ślusarz - spawacz

RE Alloys Sp. z o.o.

Łaziska Górne

2016-09-05

Spółka Re Alloys z siedzibą w Łaziskach Górnych, działa na rynku od 2001r. specjalizując się w produkcji żelazostopów. Naszą misją jest efektywne wytwarzanie wysokojakościowych produktów z wykorzystaniem innowacyjnych technologii przyjaznych środowisku.

W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:

miejsce pracy: Łaziska Górne

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie ciągłości pracy jednostek produkcyjnych
  • Spawanie elementów metalowych
  • Obsługiwanie urządzeń spawających
  • Udział w bieżących naprawach i remontach maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Dobór narzędzi i utrzymywanie ich w dobrym stanie technicznym

Wymagania stawiane kandydatom:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • Umiejętność czytania, analizy i wykorzystania dokumentacji technicznej
  • Mile widziane uprawnienia spawalnicze
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami ślusarskimi
  • Odpowiedzialność, sumienność, rzetelność

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju
  • Pozytywną atmosferę w pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji w formie elektronicznej:

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.