Elektryk

RE Alloys Sp. z o.o.

Łaziska Górne

2016-09-05

Spółka Re Alloys z siedzibą w Łaziskach Górnych, działa na rynku od 2001r. specjalizując się w produkcji żelazostopów. Naszą misją jest efektywne wytwarzanie wysokojakościowych produktów z wykorzystaniem innowacyjnych technologii przyjaznych środowisku.

W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:

Elektryk

miejsce pracy: Łaziska Górne

Zakres obowiązków:

  • Obsługa centralnej nastawni elektrycznej
  • Dokonywanie łączeń technologicznych pieców oraz urządzeń zależnych
  • Bieżący nadzór nad aparaturą kontrolno-pomiarową i zabezpieczeniową
  • Eksploatacja urządzeń elektroenergetycznych
  • Przeglądy, konserwacja, naprawa, dozór podległych urządzeń oraz sieci zakładu
  • Dystrybucja energii elektrycznej wewnątrz zakładu
  • Współpraca ruchowa z dyspozytorami operatora sieci dystrybucyjnej

Wymagania stawiane kandydatom:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne, preferowany kierunek: elektryk
  • Uprawnienia SEP z zakresu eksploatacji 1kV lub gotowość do ich nabycia
  • Umiejętność czytania, analizy i wykorzystania dokumentacji technicznej
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi i elektronarzędziami
  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Odpowiedzialność, sumienność, rzetelność

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju
  • Pozytywną atmosferę w pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji w formie elektronicznej:

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75970 ofert pracy. Sprawdź!