Przedstawiciel Handlowy

Alfa Elektro Sp. z o.o.

Zielona Góra

2017-01-03

Alfa Elektro Sp. z o.o. sieć hurtowni elektrycznych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Zielona Góra

Główny zakres obowiązków:
•    Aktywne pozyskiwanie nowych klientów;
•    Dbanie o długofalowe relacje z nowym i obecnymi Klientami na powierzonym terenie;
•    Zapewnianie klientom firmy doradztwa technicznego;
•    Przedstawianie ofert klientom, wyjaśnianie zagadnień technicznych i prowadzenie negocjacji handlowych.

Od kandydatów oczekujemy:
•    Doświadczenia w sprzedaży do klientów B2B, preferowane branże: elektrotechniczna, budowlana, sanitarna, oświetleniowa lub pokrewne;
•    Wysokiej orientacji na cel, dynamizmu w działaniu;
•    Predyspozycje zawodowe tj.: umiejętność nawiązywania i skutecznego podtrzymywania długofalowych, partnerskich relacji z klientami; umiejętność planowania i organizacji własnej pracy, wysoka kultura osobista oraz samodzielność, zaangażowanie i odpowiedzialność;
•    Czynne prawo jazdy kat. B
•    Wykształcenie wyższe techniczne: automatyka, elektronika, telekomunikacja, elektrotechnika
 oraz znajomość branży elektrotechnicznej będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:
•    Pracę w dynamicznym środowisku, międzynarodowej firmie;
•    Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
•    Atrakcyjne wynagrodzenie;
•    Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon;
•    Prywatną opiekę medyczną.

Jeśli lubisz kontakt z ludźmi i masz dar przekonywania, wyróżnia Cię optymizm i energia w działaniu – Aplikuj!

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o przesłanie CV poprzez portal.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dołączenie poniższej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych przez firmę Alfa Elektro Sp. z o.o. z siedzibą przy ul Obrońców Westerplatte 81 w Katowicach  zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)".

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 81594 ofert pracy. Sprawdź!