Technik serwisu

Altaria Services Sp. z o.o.

Banino

2016-09-12

Altaria Services Sp.z o.o. jest kontraktowym producentem elektroniki świadczącym usługi na całym świecie. Wyróżnia nas dostarczanie kompleksowych usług wysokiej jakości na każdym etapie współpracy. Firma została utworzona w 2007 roku przez szwedzkiego inwestora. Od początku w swoim działaniu staramy się łączyć dobre praktyki zaczerpnięte z polskich i szwedzkich doświadczeń. Jesteśmy kilkunastoosobowym zespołem ambitnych i zaangażowanych ludzi.

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy pracownika na stanowisko Technika Serwisu

Opis stanowiska pracy

Technik serwisu będzie odpowiedzialny za naprawę płyt PCBA obejmującą diagnozę usterki, wymianę uszkodzonych elementów mechanicznych i elektronicznych oraz przeprowadzanie testów i kalibracji urządzeń elektronicznych.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę poprzedzone okresem próbnym
  • Pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach od 8 do 16
  • Ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę

Wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Podstawowa wiedza z zakresu elektroniki
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz obsługi urządzeń pomiarowo - kontrolnych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Aplikację prosimy wysyłać na adres APLIKUJ z dopiskiem TS/08/2016 w tytule maila.

Prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75346 ofert pracy. Sprawdź!