Serwisant

Talent Partners

Bytom

2016-12-05

Dla naszego Klienta - renomowanej firmy z branży technicznej zajmującej się serwisem oraz instalacją maszyn przemysłowych, działającej na rzecz dużego amerykańskiego koncernu z siedzibą w Bytomiu, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Serwisant

Miejsce pracy: Bytom

Nr ref. S/120/16

Najważniejsze obowiązki:

  • instalowanie i programowanie maszyn w siedzibie klienta firmy,
  • konserwacje, serwisowanie i naprawy maszyn,
  • praca mobilna.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie o profilu technicznym, najlepiej z zakresu automatyki, mechaniki, elektryki lub elektroniki,
  • min. 2-3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność czytania i analizowania schematów elektrycznych, elektronicznych, mechanicznych,
  • praktyczna znajomość zasad działania elementów elektrycznych i elektronicznych,
  • praktyczna znajomość zasad działania urządzeń mechanicznych (silników, przekładnie, łożysk itp.),
  • umiejętność samodzielnego naprawiania urządzeń elektryczno-mechanicznych,
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • wiedza z zakresu elektrotechniki,
  • dobra znajomość języka angielskiego (wymóg konieczny),
  • umiejętność obsługi komputera,
  • umiejętność samodzielnej pracy, rozwiązywania problemów u klienta,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mobilność - gotowość do pracy na terenie całego kraju.

Oferujemy:

  • szkolenia produktowe, w tym zagraniczne,
  • dynamiczną i ciekawą pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • samochód służbowy oraz inne niezbędne narzędzia pracy.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: APLIKUJ

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99032 ofert pracy. Sprawdź!