Asystent IT z orzeczeniem o niepełnosprawności

Capital Work sp. z o.o

Ożarów Mazowiecki

2017-01-02

Firma Capital Work sp. z o.o. wspierająca zatrudnienie Osób Niepełnosprawnych, prowadzi aktualnie rekrutację na stanowisko: Asystenta Działu IT z orzeczeniem o niepełnosprawności.  Miejsce pracy : Ożarów Mazowiecki

Wymagania:

Jezyki programowania:

- Javascript (framework Extjs - lub gotowość jego szybkiej nauki)

- PHP (obiektowo)

- HTML

Bazy danych:

- PostgreSQL

- MSsql

Pozostałe kompetencje:

- znajomość podstaw gospodarki magazynowej

- podstawowa znajomość systemu operacyjnego LINUX

- gotowość do nauki

Zakres obowiązków:

- wsparcie działu IT firmy dystrybucyjnej, prace asystenckie

Oferujemy:

- umowę o pracę

- terminowe wypłaty wynagrodzeń oraz atrakcyjny system premiowy

- pracę w miłej atmosferze w młodym, kreatywnym zespole

- możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Prosimy o przesłanie CV (max 2 strony, mile widziane zdjęcie) na adres e-mail: APLIKUJ oraz o zamieszczenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). "

Uprzejmie prosimy o informację w CV na temat orzeczenia o stopniu niepełnosprawności.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 81816 ofert pracy. Sprawdź!