Automatyk

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie S.A.

Warszawa

2016-09-04

poszukuje Kandydata na stanowisko:
Automatyk

Zadania:

  • konserwacja maszyn i urządzeń zgodnie z wymogami dokumentacji technicznej w celu zabezpieczenia ich bezawaryjnej pracy
  • wykonywanie czynności przeglądowo - konserwacyjnych urządzeń mechanicznych i instalacji technicznych
  • prowadzenie dokumentacji przeglądowych, konserwacyjnych i naprawczych urządzeń wraz z wpisami w książkach pracy maszyn
  • konserwacja urządzeń: sprężarki, dmuchawy, osuszacze, reduktory ciśnienia, armatury z zasilaniem pneumatycznym w sieciach i instalacjach wodno - kanalizacyjnych
  • bieżące usuwanie zaistniałych stanów zakłóceniowych w zakresie pneumatyki
  • eksploatacja i konserwacja narzędzi z napędem pneumatycznym

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne
  • doświadczenie zawodowe w obszarze obsługi oraz konserwacji urządzeń i instalacji sprężonego powietrza
  • aktualne świadectwo kwalifikacyjne serii E , II grupa energetyczna
  • praktyczne umiejętności z zakresu wykonywania prac polegających na konserwacji, naprawach oraz remontach maszyn i urządzeń na bazie dostępnych dokumentacji technicznych
  • znajomość podstawowych zagadnień z zakresu mechaniki, materiałoznawstwa, hydrauliki, pneumatyki
  • praktyczne umiejętności posługiwania się ręcznymi narzędziami i maszynami do obróbki skrawaniem
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości i głębokości do 3 metrów (praca w kanałach, komorach, zbiornikach, studzienkach, wykopach)

 Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie w oparciu o nowoczesny system motywacyjny
  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej oraz karty sportowej
  • bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie
  • uczestnictwo w zajęciach sportowych, w tym możliwość dołączenia do różnych sekcji sportowych

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania dokumentów przez przycisk: APLIKUJ.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie, w dokumentach aplikacyjnych, następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn.29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.).

Informujemy, że aplikacje bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76573 ofert pracy. Sprawdź!