Asystent/ka w Dziale Logistyki - Poznań

PTI Sp. z o.o.

Poznań

2016-09-04

PTI Sp. z o.o. jest Autoryzowanym Partnerem Sieci Plus. Spółka należy do Grupy Kapitałowej OEX,  jednego z wiodących na polskim rynku podmiotów na rynku outsourcingu sprzedaży.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Asystent/ka w Dziale Logistyki

Miejsce pracy:  Poznań

nr ref.: ADL/0816

Zadania:

  • Zarządzanie magazynem spółki : dbanie o porządek i zasoby magazynowe

  • Składanie zamówień do dostawców i producentów oraz ich realizacja

  • Przyjmowanie oraz  przygotowywanie dostaw do wysyłki – ścisła współpraca z  firmami kurierskimi  i przewozowymi, wewnętrznymi działami firmy a także zewnętrznymi partnerami  spółki

  • Nadzorowanie i koordynowanie procesu realizacji przesyłek

  • Obsługa reklamacji oraz zarządzanie zwrotami

  • Nadzór i zarządzanie rotacją towarów

  • Współpraca z centrami dystrybucyjnymi operatora

  • Negocjowanie warunków współpracy z dostawcami usług i towarów

  • Odpowiedzialność za  wystawianie, obieg i archiwizację dokumentów zakupowych (faktury, WZ, PZ etc.)

  • Bezpośredni nadzór nad  przepływem dokumentacji magazynowo - transportowej (w tym  terminowe kompletowanie i przekazywanie wszystkich dokumentów sprzedaży do działu księgowości)

  • Merytoryczna, ścisła współpraca z wewnętrznymi działami spółki a także z zewnętrznymi jej partnerami

  • Inne zadania zlecone przez przełożonych oraz zarząd spółki

Oczekiwania:

  • Do aplikowania zachęcamy osoby zainteresowane tematyką logistyki  oraz tych, którzy chcą  rozwijać się zawodowo w tym obszarze

  • Praktyczna znajomość Excela: m.in. tabele przestawne, formuły, agregacja danych, raporty, statystyki

  • Duża samodzielność oraz umiejętność realizowania wielu zadań jednocześnie

  • Skrupulatność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków

  • Zdolności organizacyjne oraz umiejętności analityczne

  • Otwarty umysł i  zaangażowanie, aby móc  kreować nowe i optymalizować  istniejące rozwiązania w obszarze logistyki

Oferta:

  • Umowa o pracę na pełen etat

  • Wynagrodzenie adekwatne do poziomu wiedzy i realizacji zadań

  • Wsparcie ze strony zespołu

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Bogaty pakiet socjalny: m.in.  karty MultiSport, ubezpieczenie grupowe

  • Możliwość zdobycia nowych kompetencji oraz doświadczenia w logistyce.

Wszystkie osoby zainteresowane podjęciem współpracy prosimy o przesłanie swojej aplikacji wraz z zaznaczonym numerem referencyjnym „ADL/0816” w tytule wiadomości na adres: APLIKUJ.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli wraz z podpisem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez PTI Sp. z o.o. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jedn. Dz.U. z 2016 r. poz. 922)”.

Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Pani / Panu prawo wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pani / Pana danych. Jednocześnie informujemy, że bez powyższego oświadczenia Pani/Pana kandydatura nie będzie rozpatrywana. Zainteresowanych informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami. Wszystkim zainteresowanym zapewniamy całkowitą dyskrecję.

Oferta jest nieaktualna