Specjalista ds. Sprzedaży / Urządzenia do monitoringu

AP Vector Sp. z o.o. Sp. K.

Warszawa

2016-09-16

Agencja Pracy Vector (KRAZ 11459) to firma z wieloletnim stażem na polskim i zagranicznym rynku pracy. Poprzez lata swej działalności nawiązaliśmy wiele kontaktów z firmami o różnym profilu branżowym, dzięki czemu możemy zaoferować naszym kandydatom oferty dostosowane do ich indywidualnych potrzeb. Osobom, które korzystają z naszych usług pomagamy znaleźć zatrudnienie w firmach rozpoznawalnych i sprawdzonych.

Obecnie dla naszego klienta, lidera z branży zabezpieczeń technicznych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

- pozyskiwanie oraz obsługa stałych klientów
- odpowiadanie na zapytania, tworzenie i prezentacja ofert oraz kalkulacji
- wsparcie techniczne dla klientów

Wymagania:

- doświadczenie w obsłudze klienta
- prawo jazdy kat.B
- znajomość języka angielskiego B1/B2
- podstawowa wiedza z zakresu informatyki
- dodatkowym atutem będzie znajomość technicznych systemów zabezpieczeń
- świetna organizacja czasu pracy, samodzielność, komunikatywność

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie
- wynagrodzenie 4000 zł netto
- bogaty pakiet szkoleń produktowych, również zagranicznych
- stabilność zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę w systemie home office do czasu otwarcia oddziału

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania za pośrednictwem portalu lub na adres mailowy.
Prosimy o dodanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100921 ofert pracy. Sprawdź!