Dyrektor Przedszkola - Ząbki

GoWork.pl

Ząbki

2016-12-07

Do polsko-angielskiego przedszkola w Ząbkach aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Ząbki
Nr referencyjny: Dyr-Z

Obowiązki:

  • planowanie i dokumentowanie procesu edukacyjnego
  • kontakty z instytucjami nadzorującymi funkcjonowanie placówki
  • nadzór merytoryczny nad pracą personelu pedagogicznego
  • współpraca z rodzicami, organem prowadzącym i nauczycielami
  • współtworzenie rozwoju przedszkola

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe
  • uprawnienia do zarządzania placówką oświatową
  • min 3 letnie doświadczenie zawodowe w przedszkolu na stanowisku kierowniczym
  • awans nauczycielski
  • znajomość prawa oświatowego
  • kreatywność i otwartość na nowoczesne metody pracy w edukacji

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • ciekawą i rozwijającą pracę w młodym, profesjonalnym zespołem
  • możliwość wdrażania i realizacji własnych projektów
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia oraz rozwój zawodowy

Aby dokumenty mogły wziąć udział w selekcji prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na pozostawienie moich danych osobowych w bazie danych GoWork.pl oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie do wglądu, poprawiania i usunięcia moich danych osobowych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

Wszystkim kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję. Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.