Pracownik linii produkcyjnej przy rybach

Covebo Work Office Sp. z o.o.

Harderwijk

2016-09-21

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od ponad 10 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

KRAZ 1145

Miejsce pracy: Holandia

Obowiązki:

•Zapewnienie ciągłości pracy linii produkcyjnej
•Obsługa linii pakujących
•Obsługa linii produkcyjnej - pakowanie/obróbka świeżego oraz wędzonego łososia

Wymagania:

•Motywacja do pracy, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole
•Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
•Mile widziana znajomość języka holenderskiego
•Chęć podjęcia zatrudnienia na dłuższy czas

Oferujemy:

•Stawka godzinowa brutto 8,80 euro brutto
•Comiesięczne wypłaty na konto
•Transport sprawdzonymi przewoźnikami do Holandii
•Transport z miejsca zakwaterowania do pracy
•Zakwaterowanie i opiekę polskich koordynatorów w Holandii
•Pełne ubezpieczenie podczas pobytu
•Pomoc w dopilnowaniu wszystkich formalności, takich jak numer SOFI
•Zaliczka już po pierwszym przepracowanym tygodniu
•Możliwość długotrwałej współpracy

Dodatkowo:
•pakiet startowy o wartości 120 zł (poszewka na pościel, holenderska karta startowa do telefonu, słowniczek polsko – holenderski)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99258 ofert pracy. Sprawdź!