Pracownik magazynu - mrożonki

Covebo Work Office Sp. z o.o.

Barneveld

2017-01-04

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od ponad 14 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

KRAZ 1145

Miejsce pracy: Barneveld

Obowiązki:

  • Praca na magazynie przy produktach głęboko mrożonych (owoce, frytki, krokiety, burgery)
  • Wyciąganie plastikowych przekładek zabezpieczających przed przymarzaniem z pomiędzy paczek z produktami (paczki o wadze ok 10- 15 kg).
  • Praca związana z dużym wysiłkiem fizycznym, w temp. ok - 8 stopni
  • Posługiwanie się wózkiem paletowym EPT

Wymagania:
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy na magazynach
  • Umiejętność posługiwania się wózkiem EPT
  • Motywacja do pracy nastawionej na duży wysiłek fizyczny
  • Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
  • Atrakcyjna stawka godzinowa 8,89 € brutto
  • Służbowe ubezpieczenie
  • Transport z miejsca zakwaterowania do pracy
  • Zakwaterowanie

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 90428 ofert pracy. Sprawdź!