Praca na stanowisku nóż

Covebo Work Office Sp. z o.o.

Woudenberg

2016-09-13

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od ponad 10 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Miejsce pracy: Woudenberg

Obowiązki:

Dla jednego z  naszych klientow poszukujemy pracownika na stanowisko noz. Praca polegana na odkrawaniu pozostalosci skory i innych niedoskonalosci od miesa i sloniny. Zadaniem pracownika jest zbieranie miesa/sloniny z tasmy i wykrawaniu resztek na stole.

Praca ta wymaga zwinnosci oraz umiejetnosci pracy w zespole.

Wymagania:
  • Doswiadczenie w podobnej pracy
  • Mozliwosc wyjazdu na dluzszy okres czasu
  • Chec pracy w temp. 6 stopni
  • Wysoka motywacja do pracy

Oferujemy:
  • Dobre warunki pracy
  • Stala praca
  • Duza ilosc godzin (+/- 50 godzi tygodniowo)
  • Stawke 9.78 E plus dodatki zmianowe
  • Zakwaterowanie
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Opiek polskiego koordnatora

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."