Inżynier Laboratorium / Metrolog

Talent Partners

Żory

2017-01-16

Dla naszego klienta - innowacyjnej firmy produkcyjnej z branży motoryzacyjnej, z siedzibą w Żorach - poszukujemy kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Żory

Nr ref. IL/125/16

Najważniejsze obowiązki:

  • nadzór nad maszynami i urządzeniami wykorzystywanymi w danych projektach,
  • tworzenie procedur i instrukcji stanowiskowych,
  • sporządzanie harmonogramów walidacji testów,
  • wykonywanie badań oraz analiza ich wyników,
  • współpraca z klientami firmy w prezentowaniu wyników testów zgodnie z metodologią APQP,
  • tworzenie i korygowanie dokumentacji technicznej pod kątem wykonalności i zasadności pomiarów,
  • współpraca z pozostałymi działami firmy w kwestiach jakościowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria mechaniczna lub pokrewne),
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży automotive,
  • dobra znajomość metodologii APQP (lub doświadczenie w testowaniu produktów motoryzacyjnych),
  • praktyczna znajomość wymiarowania geometrycznego GD&T (Geometric Dimensioning & Tolerancing),
  • dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny,
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji,
  • umiejętność analitycznego myślenia.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o światowym zasięgu,
  • realne możliwości rozwoju zawodowego,
  • ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze,
  • atrakcyjny system wynagrodzenia.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: APLIKUJ

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 82411 ofert pracy. Sprawdź!