Programista Java (Junior/Senior)

smartjobs personaldienstleistungen GmbH

Niemcy

2016-12-05

Jesteśmy Niemiecką firmą zatrudniającą między innymi pracowników z Polski. Zapewniamy stałe zatrudnienie i długoterminowe kontrakty.Zatrudniamy wyłącznie na niemieckich warunkach - Niemiecka umowa o prace na czas nieokreślony z wszystkimi pakietami socjalnymi , opieką medyczną i polskojęzyczną opiekę przez naszych koordynatorów .

Szukasz stabilnego zatrudnienia z możliwościami szybkiego rozwoju i stabilizacji zawodowej to zapraszamy do kontaktu z naszym polskojęzycznym działem rekrutacji .

Wysyłając do nas swoją aplikację możecie państwo liczyć na natychmiastowy kontakt z naszej strony i możliwością zatrudnienia w bardzo szybkim okresie .

Miejsce pracy: Niemcy

Obowiązki:

Obowiazki
Tworzenie oraz rozwój systemów informatycznych zgodnie ze zleconymi wymaganiami
Testowanie i wdrażanie nowych systemów informatycznych
Rozwijanie istniejących systemów informatycznych
Nadzorowanie poprawności działania systemów informatycznych

Wymagania
Praktyczna znajomość technologii Java, Spring, JPA, SQL
Mile widziana znajomość technologii MVC, Rest, HTML5, CSS, JavaScript,
AngularJS, WebSocket, Git
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Znajomość Model Driven Development
Znajomość języka niemieckiego pozwalająca czytać oraz pisać dokumentację
techniczną

smartjobs personaldienstleistungen GmbH.

Im Spürkergarten 38

50374 Erftstadt

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100403 ofert pracy. Sprawdź!