PRACOWNIK PRODUKCJI

EMPOL S.A.

Źródła

2016-12-02

W związku z dynamicznym rozwojem i stałym poszerzaniem rynków zbytu poszukujemy

pracowników na następujące stanowisko:

Miejsce pracy: Źródła (8 km od Wrocławia kierunek Środa Śląska)

Zadania na stanowisku:

·         produkcja wyrobów stolarki okiennej i drzwiowej,

·         praca dwuzmianowa,

Wymagania:

·         wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, preferowane średnie techniczne,

·         mile widziane doświadczenie w dziedzinach : stolarstwo, ślusarstwo,

·         mile widziana znajomość rysunku technicznego,

·         chęci do pracy oraz poszerzania swoich kompetencji zawodowych,

·         sumienność,

·         dokładność,

Oferujemy:

·         zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

·         możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,

·         miłą atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane w/w ofertami prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres:

e-mail: APLIKUJ

więcej informacji www.empol.pl