Automatyk

Dospel Sp z o.o.

Częstochowa

2016-11-30

DOSPEL Sp. z o.o. to jeden z największych producentów urządzeń i systemów z zakresu wentylacji. Posiadamy ponad 40-letnie doświadczenie oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę co gwarantuje najwyższą jakość oferowanych produktów i czyni z firmy DOSPEL solidnego i wiarygodnego partnera.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Automatyk

Miejsce pracy: Częstochowa
Nr referencyjny: AUT/09/16

Obowiązki:

· programowanie i wspieranie wdrożeń systemów oprogramowania przemysłowego,
· tworzenie i utrzymanie aplikacji we wszystkich fazach projektowania na potrzeby wewnętrzne firmy,
· rozwiązywanie problemów funkcjonalnych oraz wydajnościowych aplikacji,
· tworzenie oraz modyfikowanie raportów.

Wymagania:

· wykształcenie wyższe,
· dobra znajomość i doświadczenie w programowaniu w języku C oraz C++,
· ogólna wiedza z zakresu elektroniki układów cyfrowych,
· znajomość środowiska .NET ,
· min. komunikatywna znajomość j. angielskiego,
· zainteresowania w kierunku automatyki przemysłowej.

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• szkolenia wdrożeniowe,
• pracę w młodym, prężnie działającym zespole.

Informujemy, że skontaktujemy się z osobami spełniającymi wymagania zawarte w ogłoszeniu.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98294 ofert pracy. Sprawdź!