Specjalista ds. zakupów / zaopatrzenia

Dospel Sp z o.o.

Częstochowa

2016-09-02

DOSPEL Sp. z o.o. to jeden z największych producentów urządzeń i systemów z zakresu wentylacji i klimatyzacji. Posiadamy ponad 30-letnie doświadczenie oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę co gwarantuje najwyższą jakość oferowanych produktów i czyni z firmy DOSPEL solidnego i wiarygodnego partnera.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Częstochowa
Nr referencyjny: SZ/09/16

Obowiązki:

  • Optymalizacja łańcucha dostaw,
  • Współpraca z istniejącymi dostawcami zlokalizowanymi za granicą i w Polsce, celem zagwarantowania dostępności materiałów do produkcji przy zachowaniu optymalnych stanów magazynowych,
  • Poszukiwanie nowych dostawców,
  • Prowadzenie auditów dostawców,
  • Udział w negocjacjach cen i warunków zakupowych z obecnymi dostawcami w oparciu o jakość materiałów,
  • Monitorowanie rynku dostawców, produktów i tendencji cenowych,
  • Współpraca z innymi działami pod kątem rozwiązywania problemów i rozbieżności w dostawach.

Wymagania:

  • Mile widziane wykształcenie wyższe,
  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z optymalizacją łańcucha dostaw,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności negocjacyjne,
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność oraz dynamizm w działaniu,
  • Praktyczna znajomość obsługi komputera, w tym pakietów MS Office.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • szkolenia wdrożeniowe,
  • pracę w młodym, prężnie działającym zespole.

Informujemy że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami spełniającymi wymagania zawarte w ogłoszeniu.