Pracownik mechanicznej obróbki (k/m) Niemcy

acrobat Personaldienstleistungen GmbH

77855 Achern

2016-12-02

www.acrobat-personal.de

           Pracownik mechanicznej obróbki (k/m)

Miejsce pracy: Karlsruhe, Achern, Offenburg, Deutschland, Niemcy

WYMAGANIA:

- doświadczenie w obróbce mechanicznej
- gotowość do pracy zmianowej
- sprawność fizyczna
- dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

 Praca przy w mechanicznej obróbce

- wiercenie

- frezowanie

- pomiaru i cięcia elementów metalowych i hydraulicznych

Twoje korzyści w skrócie:

Nasi pracownicy posiadają stałą umowę o pracę z nami i pracują dla naszych klientów
Wynagrodzenie zgodnie z układem taryfowym BAP
(w zależności od wykszałcenia i stanowiska od 9,00 € do 20,00 € na godzinę)
Możliwość spotkania ciekawych firm i miejsc pracy i rozwiniecia wiedzę
Znamy miejsca pracy i dbamy o Twoje bezpieczeństwo!
Pomożemy Ci w złożeniu wniosku na rodzinne (Kindergeld).
Pomoc w znalezieniu mieszkania dla Ciebie i Twojej rodziny.
Ubezpieczenie na zdrowie w jednej z największych Ubezpieczalni w Niemczech.
Gwarantujemy dopłaty branżowe.
Gwarantujemy pomoc w załatwianiu spraw urzędowych.
Praca w okolicach Karlsruhe i Achern (Schwarzwald)

Zainteresowaliśmy Ciebie?
To już dzisiaj przyszli nam swoje CV:

Prosimy o zrozumienie ze odezwiemy sie tylko do wybranych kandydatow.

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r.
Nr 101, poz. 926 ze zm.)”