Technik Serwisant (maszyny CNC)

Teknika S.A.

Warszawa

2017-04-10

Teknika S.A. jest liderem i największym dostawcą maszyn do obróbki drewna w Polsce.

Na rynku polskim działamy od 1998 roku.

Teknika S.A. oferuje każdy rodzaj maszyn dla przemysłu drzewnego i meblarskiego, zarówno dla małych przedsiębiorstw, jak i kompletne linie produkcyjne. Nasze maszyny reprezentują najwyższą jakość wykonania oraz najnowocześniejsze technologie. Wszystkie maszyny są  w 100% Made in Italy i zapewniają produkcję na najwyższym światowym poziomie pod względem jakości  i wydajności.

Miejsce pracy: Warszawa i okolice
Nr referencyjny: 4/2017

Obowiązki:

  • Montaż i serwisowanie maszyn do obróbki drewna.
  • Obsługa maszyn CNC u klientów firmy (praca w terenie około 70% czasu pracy)

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, preferowane min. 2 lata,
  • Wykształcenie techniczne (technikum lub studia inżynierskie)
  • Praktyczna znajomość budowy maszyn CNC stosowanych w przemyśle - warunek konieczny
  • Znajomość maszyn stowanych w przemyśle drzewnym będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub włoskiego
  • Dobra organizacja pracy, rzetelność, komunikatywność,
  • Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych
  • Znajomość obsługi komputera
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Kursy i szkolenia w kraju i za granicą, w tym program szkoleń wstępnych
  • Niezbędne narzędzia pracy

Jeśli spełniasz wymagania i chcesz dołączyc do naszego zespołu prześlij swoje CV.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 121695 ofert pracy. Sprawdź!