Pilnie Pracowników Magazynu Działu Obsługi

INTERIMAX

Pruszków

2016-08-31

 

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną oraz pracy tymczasowej, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie!

Aktualnie dla jednego ze swoich Klientów, lidera w branży logistyki , poszukujemy osób na stanowisko:


Pracownik Magazynu / Działu usług

 

Miejsce pracy: Moszna Parcela, Brwinów

 

Opis :

Pracownik magazynowy – proste prace magazynowe- załadunek – rozładunek  płyt, elementów stalowych i aluminiowych. – Praca 2 zmianowa

Pracownik Działu Usług – uczestnictwo w procesie obróbki elementów stalowych, aluminiowych- załadunek i rozładunek elementów stalowych , transport do  pras krawędziowych, wycinarek laserowych.- Praca 3- zmianowa

 

Stawka godzinowa: 14,70 brutto

 

Wymagania:

 

- Uprawnienia na wózki widłowe

- Dokładność

- Tężyzna fizyczna

 

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij nam swoje aktualne, opisowe CV ze zdjęciem.

 

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez: INTERIMAX INTERNATIONAL SP. Z O.O. S.K.A., INTERIMAX POLSKA SP. Z O.O. S.K.A., A-TEAM Recruitment SP. Z O.O. S.K.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. Nr 1182 z późn. zm.)".

Jeśli chcesz otrzymywać informację o ofertach pracy, załącz w swojej aplikacji dodatkową klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez: INTERIMAX INTERNATIONAL SP. Z O.O. S.K.A., INTERIMAX POLSKA SP. Z O.O. S.K.A., A-TEAM Recruitment SP. Z O.O. S.K.A. w celu przesyłania informacji o nowych ofertach pracy za pomocą poczty elektronicznej zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2013 r. Nr 1422 z późn. zm.)".

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Certyfikaty o dokonaniu wpisu podmiotów do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia:

- INTERIMAX INTERNATIONAL SP. Z O.O. S.K.A. (8340),

- INTERIMAX POLSKA SP. Z O.O. S.K.A. (8471),

- A-TEAM Recruitment SP. Z O.O. S.K.A. (8476).

 

 

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 67160 ofert pracy. Sprawdź!