pakowanie kapsułek do kawy

AXIDUS

Maasdijk

2017-04-19

Agencja pracy tymczasowej Axidus International (numer certyfikatu KRAZ 8517) prowadzi nabór pracowników do prac na terenie Holandii w okresie od września do grudnia.

Miejsce pracy: Maasdijk
Nr referencyjny: Axi/kapsulki/17

Obowiązki:

Praca polega na podstawowych czynnościach związanych z pakowaniem napełnianiem i sortowaniem kapsułek z kawą do ekspresów ciśnieniowych.

Wyjazdy z Polski w zależności od aktualnych potrzeb rekrutacyjnych naszych partnerów. Najbliższy 25 kwietnia 2017.

By skorzystać z pracy musisz być w naszej bazie danych, liczy się kolejność zgłoszeń.

Wymagania:
  • dyspozycyjność od zaraz!
  • mile widziane pary i grupy znajomych
  • chęć dłuższej współpracy (minimum 3 miesiące)

Oferujemy:
  • legalne zatrudnienie w Holandii
  • pracę od zaraz
  • gwarancję godzin u jednego pracodawcy
  • zorganizowany transport za granicę
  • zakwaterowanie oraz opiekę polskich koordynatorów w Holandii
  • ubezpieczenie podczas pobytu, oraz załatwianie wszystkich formalności przez nasze biuro
  • dla kandydatów poniżej 23 roku życia niższe koszty zakwaterowania rekompensujące niższą holenderską stawkę
  • oferta kierowana również do ucznia i absolwenta

Wyślij nam swoje CV: APLIKUJ

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 119272 ofert pracy. Sprawdź!