PRACOWNIK MAGAZYNU

East Service

Poznań

2016-08-31

East Service (nr 13171) – jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych. Obecnie dla naszego partnera, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Komorniki k. Poznania

Obowiązki:

- kompletacja sprzętu elektronicznego ze skanerem.

Wymagania:

- dyspozycyjność,

- komunikatywność,

- dokładność.

Oferujemy:

- stałą pracę w oparciu o Umowę o Pracę,

- wynagrodzenie podstawowe 1800 zł netto,

- pakiet benefitów między innymi karty Multisport,

- praca w systemie dwu zmianowym: 8:00-16:00 oraz 16:00-24:00.

(możliwość skorzystania z bezpłatnego dojazdu pracowniczego)

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75346 ofert pracy. Sprawdź!