Pracownik Porządkowy

East Service

Swarzędz

2016-08-31

East Service – jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (wpis do rejestru Agencji Zatrudnienia nr 13171). Współpracujemy ściśle z rzetelnymi i sprawdzonymi partnerami, poszukującymi wykwalifikowanego personelu.

Miejsce pracy: Swarzędz

Obowiązki:

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik Porządkowy

Praca od zaraz!

Lokalizacja: Swarzędz

Opis stanowiska:

- dbanie o porządek na terenie zewnętrznym i wewnętrznym obiektu

- sprzątnie biur, powierzchni wystawowej i magazynu

- sprzątanie ręczne oraz maszynowe

Oferujemy:

- umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę,

- pracę dwuzmianową: 6:00-14:00, 13:00-21:00

- stawkę 1850 zł brutto

- pracę w rzetelnej firmie

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku

- umiejętność organizacji czasu pracy

- rzetelnie wykonywanie swoich obowiązków

Mile widziane osoby z oświadczeniem o niepełnosprawności.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76565 ofert pracy. Sprawdź!