Pracownik budowlany przy renowacji budynku

ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia

Szczecin

2016-08-30

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pracownik budowlany przy renowacji budynku.

Miejsce pracy: Szczecin (Prawobrzeże)
Nr ref.: ren/szc/2016

Zadania:
- malowanie ścian i elementów metalowych na zewnątrz budynku.

Wymagania:
- sprawność manualna i fizyczna,
- chęci do pracy,
- mile widziane doświadczenie przy renowacjach budynków.

Oferujemy:
- zatrudnienie od 1. września na podstawie umowy zlecenie na okres ok. 2 tygodni,
- wynagrodzenie godzinowe 10 zł netto.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail APLIKUJ w temacie wiadomości wpisując nr ref. ren/szc/2016 lub zapraszamy do naszego biura w Szczecinie przy ul. Pocztowej 2.

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez ANTIDOTUM Agencję Zatrudnienia z siedzibą w Szczecinie (adres: ul. Pocztowa 2/2, 70-356 Szczecin), agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pod numerem 11435 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych - w powyższych celach - innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z ANTIDOTUM Agencją Zatrudnienia z siedzibą w Szczecinie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne."

 

Antidotum Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11435.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 70704 ofert pracy. Sprawdź!