Pomocnik na Produkcji / Montażysta

ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia

Szczecin

2016-08-30

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się produkcją taśm transportowych wykorzystywanych w przemyśle, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pomocnik na produkcji / Monter.

Miejsce pracy: Szczecin (Prawobrzeże)
Nr ref.: ppm/szc/2016

Zadania:
- ręczny montaż taśm transportowych,
- kontrola jakości poszczególnych komponentów i gotowych taśm,
- przygotowanie komponentów do montażu (czyszczenie, usuwanie naddatków). 

Wymagania:
- sprawność manualna i fizyczna,
- umiejętność pracy w zespole,
- chęć i szybkość przyswajania wiedzy,
- mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych.

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
- pracę w systemie 2-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00),
- możliwość zatrudnienia na umowę o pracę tymczasową lub umowę o pracę bezpośrednio u Klienta,
- szkolenie wprowadzające i wsparcie doświadczonych pracowników,
- stałe wynagrodzenie godzinowe. 

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail APLIKUJ w temacie wiadomości wpisując nr ref. ppm/szc/2016 lub zapraszamy do naszego biura w Szczecinie przy ul. Pocztowej 2.

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez ANTIDOTUM Agencję Zatrudnienia z siedzibą w Szczecinie (adres: ul. Pocztowa 2/2, 70-356 Szczecin), agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pod numerem 11435 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych - w powyższych celach - innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z ANTIDOTUM Agencją Zatrudnienia z siedzibą w Szczecinie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne."

Antidotum Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11435.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 65673 ofert pracy. Sprawdź!