specjalista ds. funduszy europejskich

Resulto Sp. z o.o.

Wrocław

2016-10-12

Resulto Sp. z o.o. Business Consulting

od 2012 roku świadczy profesjonalne usługi doradztwa gospodarczego:

opracowujemy biznes plany, budujemy strategie gospodarcze,  pozyskujemy dotacje,

wyceniamy przedsiębiorstwa, oraz sporządzamy wielowymiarowe analizy ekonomiczne.

Aktualnie, poszukujemy do pracy osoby na stanowisko

Główne obowiązki:

- Opracowywanie wniosków wspierających pozyskiwanie funduszy europejskich dla biznesu,

- Rozliczanie projektów biznesowych realizowanych przy wsparciu funduszy europejskich,

- Współpraca przy opracowywaniu biznes planów oraz wycen przedsiębiorstw,

- Przygotowanie różnorodnych analiz oraz badań typu desk research,

- Bieżąca współpracy z Klientami w ramach realizacji zleceń,

- Wsparcie rozwoju biznesu, w tym współudział w pozyskiwaniu Klientów, oraz

- Realizacja różnorodnych zadań bieżących związanych z funkcjonowanie małej firmy.

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne) oraz minimum 2 lata doświadczenia zawodowego,

- Umiejętność samodzielnego opracowywania analiz i opisywania ich wyników,

- Praktyczna i ugruntowana umiejętność obsługi oprogramowania MS Excel, Word, Power Point,

- Bardzo dobre umiejętności analityczne oraz dobra komunikatywność,

- Dokładność i pieczołowitość, oraz ambicja i pracowitość,

- Dodatkowym atutem będzie posiadane doświadczenie konsultingowe, w szczególności umiejętność opracowywania wniosków dotacyjnych.

Oferujemy:

- Możliwość rozwoju zawodowego,

- Szkolenia zawodowe i ogólnorozwojowe,

- Współtworzenie firmy o wysoko rozwiniętej kulturze organizacyjnej,

- Wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy,

- Elastyczny czas pracy.

Forma i warunki zatrudnienia:

- Umowa o pracę, umowa zlecenie lub działalność gospodarcza,

- Wynagrodzenie stałe + część uzależniona od efektu pracy.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres e-mail: APLIKUJ W przesyłanych dokumentach proszę określić oczekiwania finansowe dot. wynagrodzenia. Mile widziane będzie załączenie przykładowych, własnych analiz i opracowań.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100912 ofert pracy. Sprawdź!