Analityk Finansowy

P.B.A. Doradztwo Personalne

Piaseczno

2017-01-20

Firma P.B.A. Doradztwo Personalne dla jednego ze swoich Klientów, dużej organizacji z branży FMCG poszukuje osoby na stanowisko: Analityk Finansowy

Miejsce pracy: powiat piaseczynski

Wymagania:

  • minimum dwuletnie doświadczenie na analogicznym stanowisku w branży FMCG,
  • wyższe wykształcenie kierunkowe (ekonomia, finanse i rachunkowość),
  • znajomość systemu ERP (mile widziany AX 09/12),
  • biegła znajomość programu MS Excel,
  • bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z rozliczeniami, umożliwiająca samodzielne przygotowywanie analiz finansowych oraz raportów,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i pracy w grupie,
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz formułowania wniosków na podstawie przeprowadzonych analiz.

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie informacji oraz przygotowanie analiz dotyczących kosztów ogólnych,
  • kontrola kosztów materiałów i zaopatrzenia,
  • wykonywanie i koordynowanie procesu zamknięcia miesiąca/roku
  • kalkulacje modelowe na podstawie danych produkcyjnych,
  • analiza wyników, poziomu marży i wyjaśnianie odchyleń
  • przygotowywanie innych cyklicznych analiz finansowych ad hoc,
  • udział w przygotowywaniu raportów na potrzeby Zarządu.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • realną możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
  • atrakcyjny i jasny system wynagrodzeń,
  • pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku.

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych, za pomocą serwisu gowork.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 82599 ofert pracy. Sprawdź!