Front-end developer Wordpress (z orzeczeniem) - zdalnie - Bydgoszcz

Agencja e-kreacji Grupa AF Sp. z o.o.

Bydgoszcz

2017-02-20

Jesteśmy nietypową agencją, składającą się głównie z osób z niepełnosprawnością, włączając w to samego założyciela. Naszą misją jest promocja wizerunku osób niepełnosprawnych jako ludzi zdolnych do konkurencji na otwartym rynku, podejmując się najtrudniejszych zadań.

Do naszego zespołu agencji e-kreacji poszukujemy dewelopera front-end z doświadczeniem w pracy z Wordpress. Oferujemy ciekawych klientów i współpracę z utalentowanymi grafikami.

Zadania:

  • oprogramowanie oryginalnych layoutów pod Wordpress
  • instalacja Wordpress
  • znajomość i praktyka w używaniu szerokiej palety pluginów WP
  • utrzymanie wysokiej jakości kodu

Wymagania:

  • doświadczenie w przygotowywaniu szablonów Wordpress
  • bardzo dobra znajomość HTML5, CSS3
  • znajomość PHP
  • dobra umiejętność czytania w j. angielskim (w tym dokumentacji)
  • znajomość (w praktyce) framework Bootstrap
  • dobra znajomość jQuery
  • orzeczenie o niepełnosprawności (obowiązkowe ze względu na misję agencji!)

Oferujemy:

  • umowa o pracę
  • praca zdalna / w systemie home-office
  • możliwość realizacji własnych projektów
  • realny wpływ na rozwój agencji
  • dostęp do firmowej biblioteczki

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z nazwą stanowiska na adres APLIKUJ.

Prosimy o podanie informacji o posiadanym stopniu niepełnosprawności

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883).