Asystent/-ka Tłumacza - j. angielski i hiszpański

Cee Experts

Poznań

2016-11-29

CEE Experts jest butikiem HR specjalizującym się w rekrutacjach średniego i wyższego szczebla oraz konsultingu strategicznym na terenie Europy Środkowej i Wschodniej oraz Niemiec, Austrii i Szwajcarii. Posiadamy doświadczenie i specjalistyczną wiedzę w obszarach Sprzedaży i Marketingu, HR, Produkcji, Zakupów oraz BPO. Naszymi klientami są znane międzynarodowe korporacje rozwijające się w Środkowej Europie jak również polskie firmy będące synonimem sukcesu w swojej branży.

OPIS STANOWISKA:
Administracja dokumentacji tłumaczeniowej
Korespondencja mailowa i/lub telefoniczna między wewnętrznymi oddziałami firmy w językach: angielskim i hiszpańskim
Wsparcie przy komunikacji z zagranicznymi placówkami
Wsparcie koordynatora tłumaczeń
Kontrola nad obiegiem dokumentacji
Drobne tłumaczenia

OCZEKIWANIA:
Bardzo dobra znajomość obu języków: angielskiego i hiszpańskiego (C1)
Gotowość do ciągłego rozwoju
Sumienność i dokładność
otwartość na pracę w systemie zmianowym

OFERUJEMY:
Atrakcyjne warunki zatrudnienia
Umowę o pracę
Kompleksowy program wdrożeniowy
Pracę w ciekawym, wielokulturowym środowisku i regularny kontakt z językami obcymi
Szansę na rozpoczęcie kariery w dużej i międzynarodowej organizacji
Możliwości rozwoju (ścieżki specjalistyczne/menedżerskie)
Pakiet benefitów (Multisport, Sodexo, Vouchery,etc.)