Absolwenci z językami obcymi: angielski i hiszpański

Cee Experts

Poznań

2016-11-29

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy poszukujemy: absolwentów Filologii, pasjonatów języków obcych zmotywowanych do rozwoju w międzynarodowej firmie.
Dołącz do zespołu, jeśli chcesz zdobywać wartościowe doświadczenie w pracy z innymi kulturami oraz aktywnie wykorzystywać znajomość języków obcych! Czekamy na Ciebie!

Zakres obowiązków:
Wsparcie i pomoc w rozwiązywaniu problemów
Wsparcie organizacyjne i administracyjne firmy oraz innych działów
Praca z klientem biznesowym

Wymagania:
Bardzo dobra znajomość obu języków angielskiego oraz hiszpańskiego (poziom C1)
Umiejętność pracy w zespole
Chęć rozwoju i zdobycia doświadczenia
Motywacji do pracy

Oferujemy:
Pracę pełną możliwości rozwoju w międzynarodowej stabilnej organizacji
Bogaty pakiet benefitów m. in prywatna opieka medyczna, karta sportowa, karta lunchowa, wejściówki na wydarzenia kulturalne
Atrakcyjne wynagrodzenie
Umowa o pracę
Miła i przyjazna atmosfera