Operator Kuchni - Nowa Sól

Emat HRC Agencja Zatrudnienia

Nowa Sól

2017-01-20

EMAT Agencja Zatrudnienia wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia
 pod nr 2448 dla swojego Klienta PILNIE poszukuje osób do pracy stanowisko:

Operator kuchni*
 Miejsce pracy: Nowa Sól

Zakres obowiązków:
• Ważenie składników,
• Gotowanie oraz testowanie sosów przed zwolnieniem do produkcji,
• Obsługa wózka jezdniowego,
• Kontrolowanie procesów produkcyjnych podczas wykonywania pracy w danym obszarze,
• Przyczynianie się do prawidłowego funkcjonowania maszyn,
• Przyczynianie się do jakości wyprodukowanego produktu,
• Segregacja odpadów.

Wymagania:

• Wykształcenie minimum zawodowe,
• Uprawnienia operatora wózków jezdniowych (mile widziane potwierdzenie UDT),
• Doświadczenie zawodowe: min 6 m-cy pracy na stanowisku operatora wózków jezdniowych ,
• Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku operator linii produkcyjnych,
• Książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych,
• Samodzielność w zakresie wykonywanych czynności,
• Sumienność,
• Zaangażowanie w pracę,
• Odpowiedzialność.

Oferujemy:

• Praca w systemie trzyzmianowym,
• Możliwość zdobywania nowych doświadczeń zawodowych,
• Uczestnictwo w szkoleniach.

Złożonych dokumentów nie zwracamy.
 Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Prosimy o dopisanie w swojej ofercie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.09.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)"
 *Oferta pracy tymczasowej

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 83080 ofert pracy. Sprawdź!