Kontroler Finansowy ds. rynków wschodnich

P.B.A. Doradztwo Personalne

Piaseczno

2017-01-20

Firma P.B.A. Doradztwo Personalne dla jednego ze swoich Klientów, dużej organizacji z branży FMCG poszukuje osoby na stanowisko:

Kontroler Finansowy ds. rynków wschodnich.
Miejsce wykonywania pracy: powiat piaseczyński

Obowiązki:
•aktywny udział w tworzeniu i rozliczaniu budżetów dla rynku rosyjskiego oraz nadzór nad realizacją budżetu, sporządzanie analiz odchyleń i wyjaśnianie ich przyczyn,
•sporządzanie skonsolidowanych raportów finansowych dla rynku rosyjskiego,
•wsparcie rosyjskiego działu księgowego oraz działów księgowych klientów, w zakresie kontroli kosztów, analiz porównawczych i kosztowych,
•aktywny udział we wdrażaniu nowych standardów związanych z procesami planowania finansowego oraz raportowania zarządczego,
•przygotowywanie analiz w zakresie rentowności produktów według kanałów dystrybucji i klientów,
•odpowiedzialność za jakość danych i ich terminowe dostarczanie.

Wymagania:
•minimum dwuletnie doświadczenie w branży FMCG na analogicznym stanowisku,
•wyższe wykształcenie kierunkowe (ekonomia, finanse i rachunkowość),
•bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego (warunek konieczny!),
•doświadczenie w pracy ze zintegrowanym systemem finansowym klasy ERP (mile widziany AX 09/12),
•biegła znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel,
•doskonała organizacja i umiejętności komunikacyjne,
•zdolność myślenia analitycznego,
•dobra organizacja pracy własnej,
•umiejętność pracy w zespole.

Doświadczenie w rozliczaniu spółek na rynkach wschodnich będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
•stabilną pracę w znanej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku,
•atrakcyjne wynagrodzenie oraz klarowny system premiowy,
•realne możliwości rozwoju i awansu,
•samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy,
•zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/B2B

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych, za pomocą serwisu gowork.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 83027 ofert pracy. Sprawdź!